1708 #, nr 1 budynek, Lane 2742, Pudong Avenue Road, Pudong, Szanghaj
Dom ProduktyNapełniarka do napojów gazowanych

Napełniarka gazowana do napojów bezalkoholowych, urządzenie do napełniania napojów gorącą wodą

Orzecznictwo
dobra jakość Maszyny do napełniania napojów na sprzedaż
dobra jakość Maszyny do napełniania napojów na sprzedaż
Współpracuję z tą firmą od ponad 3 lat, lubię ich produkty, które cieszą się popularnością wśród naszych klientów i ufają ich usługom.

—— David

Otrzymuję twoje produkty, wszystkie są dobre. Pozostajemy w kontakcie!

—— William

Im Online Czat teraz

Napełniarka gazowana do napojów bezalkoholowych, urządzenie do napełniania napojów gorącą wodą

Chiny Napełniarka gazowana do napojów bezalkoholowych, urządzenie do napełniania napojów gorącą wodą dostawca
Napełniarka gazowana do napojów bezalkoholowych, urządzenie do napełniania napojów gorącą wodą dostawca Napełniarka gazowana do napojów bezalkoholowych, urządzenie do napełniania napojów gorącą wodą dostawca Napełniarka gazowana do napojów bezalkoholowych, urządzenie do napełniania napojów gorącą wodą dostawca Napełniarka gazowana do napojów bezalkoholowych, urządzenie do napełniania napojów gorącą wodą dostawca Napełniarka gazowana do napojów bezalkoholowych, urządzenie do napełniania napojów gorącą wodą dostawca

Duży Obraz :  Napełniarka gazowana do napojów bezalkoholowych, urządzenie do napełniania napojów gorącą wodą

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Higee
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: CGF 14-12-5

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negociation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10 zestawów
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Napełniarka do napojów gazowanych Prędkość napełniania: 3500 bph 500 ml
Typ butelki: Szklana butelka, puszki, PET Średnica butelki: 30-90 mm
Wysokość butelki: 100-320 mm Materiał maszyny: SS 304
Rozmiar maszyny: 4500 * 2200 * 2000 mm Waga: 4500KG

gazowana maszyna do napełniania sody i maszyna do rozlewu napojów gorącej wody

1. ta maszyna do napełniania gazowanych maszyn napełniania, w tym monoblokowe napełnianie pierścienia capping 3 w 1 maszyna, tunel ostrzegawczy, suszarka do butelek (nóż powietrzny), automatyczna maszyna etykietująca z shrink sleeve, tunel z obkurczaniem pary, drukarka atramentowa, maszyna do pakowania w folię kurczliwą itp.

2. Pojemność butelki: 500 ml

3. prędkość napełniania: 3500 bph.

Nasz opis maszyny:

Maszyna jednoblokowa jest zintegrowana z płukaniem, napełnianiem i zamykaniem; Seria DCGF jest używana do napojów gazowanych pakowanych w butelki PET; W projekcie zastosowano najbardziej zaawansowaną technologię z Japonii i Niemiec.

Butelka wchodzi do płuczącej części maszyny trzy-w-jednym za pomocą przenośnika powietrznego. Chwytak zainstalowany na obrotowym dysku chwyta butelkę i obraca ją o 180 stopni i sprawia, że ​​wąskie gardło jest odkryte. W specjalnym obszarze płukania dysza na chwytaku rozpyla wodę w celu przepłukania butelki w ścianie.

Po przepłukaniu i opróżnieniu butelka obraca się o 180 stopni wzdłuż szyny prowadzącej i sprawia, że ​​wąskie gardła są skierowane w niebo. Następnie przepłukana butelka jest przenoszona do części wypełniającej poprzez wywiercenie butelki z gwiazdą. Butelka, która wchodzi do wypełniacza, jest przytrzymywana przez płytkę przytrzymującą kark. Zawór napełniający działający za pomocą krzywki może realizować w górę i w dół. Przyjmuje sposób wypełniania ciśnieniem. Zawór napełniający otwiera się i zaczyna wypełniać, gdy porusza się w dół i dotyka wąskiego gardła, zawór napełniający podnosi się i opuszcza wąskie gardło po zakończeniu napełniania.

Pełna butelka jest przenoszona do części zakrywającej poprzez pokrętło do przełączania uchwytu. Nóż do blokowania zatrzymuje szyjkę butelki, utrzymuje butelkę w pozycji pionowej, nie obraca się. Głowica zamykająca śrubę utrzymuje obroty i autorotację. Może ukończyć cały kurs przykrywania, w tym przechwytywanie, naciskanie, wkręcanie, rozładowywanie poprzez działanie kamery. Pełną butelkę przenosi się do przenośnika wyjściowego butelki do następnego procesu przez poklepywanie koła. Cała maszyna jest zamknięta oknami, wysokość zamkniętego okna jest wyższa niż szczyt maszyny 3 w 1, w dolnej części załączonego okna znajduje się wylot powietrza powrotnego

Cała maszyna jest kontrolowana przez PLC z ekranem dotykowym jako interfejs człowiek-maszyna. Ilość napojów w zbiorniku może być kontrolowana automatycznie. Napełnianie i zamykanie zostanie zatrzymane automatycznie, gdy nie ma butelki. Gdy butelki są źle przykręcone lub gdy nie ma dostępnych pokrywek, urządzenie może zostać zatrzymane automatycznie.

Funkcja:

1. Z wyjątkiem ramy dolnej, części przekładni i niektórych części, które muszą być wykonane ze specjalnych materiałów. Pozostałe części zamienne wykonane są ze stali nierdzewnej 304.

2. Łożysko wałeczkowe jest wykonane ze stali nierdzewnej, pierścień uszczelniający wykonany jest z materiału EPDM, a tworzywo sztuczne z UMPE.

3. Chwytak wykonany jest ze stali nierdzewnej, pozycja, w której znajduje się wąskie gardło jest również wykonana ze stali nierdzewnej, w porównaniu z tradycyjnym gumowym chwytakiem, jest dużo higieny, trwała i nie ma szybko zużywających się części, śrubowe części wąskiego gardła można uniknąć zanieczyszczenia przez gumowy chwytak.

4. Chwytak wyposażony w wysokowydajną dyszę natryskową, może rozwinąć się do dowolnej pozycji w ściance butelki i może oszczędzić wodę płuczącą. Nad dyszą natryskową znajduje się pokrywa, która może zapobiegać rozlewaniu wody; i istnieją regulacyjne szczeliny recyrkulacyjne i zawory recyrkulacyjne pod dyszami.

5. Czas płukania można zagwarantować przez 4 sekundy.

6. Dostosowując wysokość obrotowych części, aby dostosować się do różnych wysokości butelki

7. Motywacja wywodzi się z układu napędzanego w ramach przyjętego za pomocą narzędzi.

8. Dostarczanie wody płuczącej jest kontrolowane przez zawór elektromagnetyczny

Parametr techniczny

Model RCGF14-12-5
Głowica myjąca 14
Wypełnienie głowy 12
Capping głowy 5
Zdolność produkcyjna 3500BPH @ 500 ml
Źródło ciśnienia powietrza 0,5-0,6 MPa
Płukanie ciśnienia wody 0,15-0,2 MPa
Wysokość butelki 150-3 4 0MM
Średnica butelki Φ50-Φ 11 0MM
Sposób napełniania Hot Filling
Moc 3ph, 380V / 50Hz, 2,2 KW
Całkowity rozmiar 2360 * 1770 * 2700 (L * W * H) mm
Waga 300 0 kg

6.png7.png

10.png

11.png

12.png

13.png

4.png5.png6.png

3.png

Nasze usługi:

Gwarancja:

Odpowiadamy na roczną gwarancję na maszynę, jednak bez żadnego ludzkiego postępowania. I zapewnić roczną bezpłatną część zamienną dla klienta. I wyślij inżyniera do firmy klienta, dostarczając klientowi opłatę za przelot i zakwaterowanie. Pomóż zainstalować maszynę, naucz jej personel obsługi maszyny, a także mamy prywatną szkołę, która pomaga naszemu klientowi wysłać personel do porcelany, pomóc im w szkoleniu.

Serwis pogwarancyjny:

  1. Instalacja i regulacja

Po dotarciu sprzętu do miejsca klienta, klient jest odpowiedzialny za rozpakowanie i rozmieszczenie sprzętu zgodnie z rysunkiem umieszczenia; i działa zgodnie z naszymi instrukcjami technicznymi dotyczącymi instalacji. Koszty personelu są ostatecznie ustalane.

Trening

Jesteśmy odpowiedzialni za oferowanie szkolenia technicznego użytkownikowi. Treści szkoleniowe obejmują strukturę i konserwację sprzętu, kontrolę i działanie sprzętu. Dzięki szkoleniom personel techniczny użytkowników może opanować biegłą biegłość w zakresie obsługi i konserwacji oraz poradzić sobie z ogólnymi problemami w czasie. Wyznaczymy wykwalifikowanego pracownika technicznego do wskazówek.

1. Kupujący może wysłać pracowników do naszej firmy w celu nauki.

2. Zapewnienie jakości

3. Gwarantujemy, że oferowane towary są fabrycznie nowe, nieużywane, z najnowszym wzornictwem i odpowiednim materiałem, a gwarantujemy, że specyfikacja urządzenia jest zgodna z umową.

4. Gwarantujemy, że linia osiągnie wskaźniki wydajności technicznej produktu w ciągu 5 dni po uruchomieniu, poprzez właściwe wskazówki dotyczące instalacji i uruchomienia.

5. Jesteśmy odpowiedzialni za uszkodzenie i uszkodzenie linii produkcyjnej spowodowane naszym projektem, technologią, produkcją, instalacją, regulacją i wadami materiałowymi itp., Które należą do naszej odpowiedzialności.

6. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy po sprawdzeniu odbioru linii produkcyjnej. W przypadku rozbieżności między umeblowanym sprzętem w fabryce klienta a danym urządzeniem w umowie, użytkownicy mają prawo do przekazania księgi kontroli do działu prawnego, aby ubiegać się o odszkodowanie w naszej firmie w okresie gwarancji na towary.

Gwarancja

Zaoferuj 12-miesięczny okres konserwacji na problem, który spowodował nasz projekt, produkcja i jakość materiału oraz zaoferuj odpowiednie części i skuteczną usługę za darmo z powyższych powodów. Będziemy oferować szerokie i korzystne wsparcie techniczne, po serwisowaniu przez cały czas po okresie gwarancyjnym.

Szczegóły kontaktu
Higee Machinery (Shanghai) Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: lotus.peng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Automatyczna maszyna do napełniania wodą

500ml Automatyczna maszyna do napełniania wodą Linia produkcyjna do butelkowania wody na małą skalę

5 galonów wiaderko do napełniania maszyną do napełniania wodą do napełniania butelek 20 litrów do butelkowania wody do butelek z ok

Maszyna do napełniania wodą butelkowaną czysta woda mineralna woda sodowa sprzęt do butelkowania roślin fabryka linii produkcyjnej monoblok

Maszyna do napełniania wodą mineralną 3-5l / 300 maszyn do napełniania i zamykania Bph 1800 kg

Napełniarka do napojów gazowanych

6 Maszyna do napełniania karbonizowaną głowicą soda / Maszyna do butelkowania napojów gazowanych

Szklana butelka Napełniana maszyna do napełniania napojów 1000 Bph Prędkość napełniania

Napełniarka gazowana do napojów bezalkoholowych, urządzenie do napełniania napojów gorącą wodą

330 ml napełniarka do butelek piwa, napełnianie i uszczelnianie czystej wody

Naklejka Maszyna do etykietowania

Dwustronnie etykieciarka do etykietowania butelek szamponu

Automatyczna etykieciarka do pakowania żywności Pvc może okrągłe etykietowanie butelek

Boczna maszyna do etykietowania butelek Automatyczna wysoka prędkość do plastikowego kubka

Gramofon Fiolka do etykietowania, maszyna do naklejania butelek 60 - 300 sztuk na minutę

Poprosić o wycenę

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Chiny dobry jakość Automatyczna maszyna do napełniania wodą dostawca. © 2018 - 2020 automatic-fillingmachine.com. All Rights Reserved.