1708 #, nr 1 budynek, Lane 2742, Pudong Avenue Road, Pudong, Szanghaj
Dom ProduktyNapełniarka do napojów gazowanych

330 ml napełniarka do butelek piwa, napełnianie i uszczelnianie czystej wody

Orzecznictwo
dobra jakość Maszyny do napełniania napojów na sprzedaż
dobra jakość Maszyny do napełniania napojów na sprzedaż
Współpracuję z tą firmą od ponad 3 lat, lubię ich produkty, które cieszą się popularnością wśród naszych klientów i ufają ich usługom.

—— David

Otrzymuję twoje produkty, wszystkie są dobre. Pozostajemy w kontakcie!

—— William

Im Online Czat teraz

330 ml napełniarka do butelek piwa, napełnianie i uszczelnianie czystej wody

Chiny 330 ml napełniarka do butelek piwa, napełnianie i uszczelnianie czystej wody dostawca
330 ml napełniarka do butelek piwa, napełnianie i uszczelnianie czystej wody dostawca 330 ml napełniarka do butelek piwa, napełnianie i uszczelnianie czystej wody dostawca 330 ml napełniarka do butelek piwa, napełnianie i uszczelnianie czystej wody dostawca 330 ml napełniarka do butelek piwa, napełnianie i uszczelnianie czystej wody dostawca

Duży Obraz :  330 ml napełniarka do butelek piwa, napełnianie i uszczelnianie czystej wody

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HIGEE
Orzecznictwo: CE ISO 9001
Numer modelu: CGF

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: drewniany
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 zestawów
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Modelu: Maszyna do napełniania butelek piwa o pojemności 330 ml Głowica myjąca: 24head
Wypełnienie głowy: 24head Capping głowy: 8 główek
materiał: SUS 304, możemy zgodnie z twoim wymaganiem, aby dostosować SUS 316 Typ butelki: mała kwadratowa butelka, okrągłe butelki
Waga: 4500 kg

330 ml napełniarka do butelek piwa, napełnianie i uszczelnianie czystej wody

Maszyna do napełniania butelek piwa o pojemności 330 ml, maszyna do napełniania napojów gazowanych, maszyna do napełniania i uszczelniania czystej wody

Podanie

Ta maszyna do rozlewu piwa jest używana do butelek GLASS i napojów gazowanych o specjalnym wyposażeniu, unikalnej technologii napełniania butelek z zaciskami, kontroli częstotliwości, automatycznej kontroli poziomu w zbiorniku, równego napełniania ciśnieniem itp. Przyjmuje stałe ciśnienie do płynu i idealnie pasuje do miksera , aby uniknąć wrzenia, nierówności materiałowych problemów produkcyjnych, kontakt z materiałową częścią materiałów to stal nierdzewna 304,316. elementy sterowania systemem rur są importowanymi urządzeniami pomocniczymi.

Nasze wprowadzenie do maszyny :

1. Maszyna do płukania z użyciem wysokowytrzymałych butelek ze stali nierdzewnej z sprężynowych teczek, aby zapewnić stabilne odwrócenie szklanych butelek. Dysza jest podobna do śliwki i może zmywać każdy róg ściany bocznej i dna, aby butelka była czysta.

2. Napełniarka ze sprężynowym mechanicznym urządzeniem podnoszącym do ulepszania szklanych butelek, duże łożysko podpierające się w kadzi i użycie pręta prowadzącego w orientacji konstrukcji, są elementy przed pokryciem.

3. Używając wysoko precyzyjnego mechanicznego zaworu napełniającego, z poziomem cieczy w cylindrze i przeciwciśnieniem sterowanym proporcjonalnym sygnałem zmiennym. Szybki, stabilny, dokładny, do jednorazowego odkurzania.

4. Przed zamknięciem użyj zestawu bańki z gorącą wodą, aby wyprzeć wąskie gardło z powietrza, zapewniając zawartość tlenu poniżej 0,15 mg / L.

5. Napełniarki obejmują automatyczny zawór zatrzymujący zerwaną butelkę, zepsute płukanie butelek i automatyczne urządzenie pianotwórcze.

6. Cała operacja przyjmuje zaawansowany interfejs człowiek-maszyna, sterowanie PLC, regulacja prędkości bezstopniowej konwersji częstotliwości i inne automatyczne techniki sterowania, bez butelki bez otwartych zaworów, bez pieczęci; brak ograniczenia, brak operacji i inna ochrona bezpieczeństwa.

Parametry techniczne:

Model CGF18-18-6 CGF24-24-8 CGF32-32-10
Pojemność (bph) 3000-5000 5000-7000 8000-10000
Standard butelki 200-2000 ml 200-2000 ml 200-2000 L
Głowica myjąca 18 24 32
Wypełnienie głowy 18 24 32
Capping głowy 6 8 10
Dokładność segregowania + 1 mln + 1 mln + 1 mln
Materiał SUS304 / 316 SUS304 / 316 SUS304 / 316
Automatyczny system kontroli Ekran dotykowy PLC Ekran dotykowy PLC Ekran dotykowy PLC
Całkowita moc 5,5 kW 6,5 kW 7,5 kW

Nasze zdjęcia maszynowe:


Nasza zaleta maszyny:

Gwarancja:
Odpowiadamy na roczną gwarancję na maszynę, jednak bez żadnego ludzkiego postępowania. I zapewnić roczną bezpłatną część zamienną dla klienta. I wyślij inżyniera do firmy klienta, dostarczając klientowi opłaty za przelot i zakwaterowanie. Pomóż zainstalować maszynę, naucz jej personel obsługi maszyny, a także mamy prywatną szkołę, która pomaga naszemu klientowi wysłać personel do porcelany, pomóc im w szkoleniu.
Serwis pogwarancyjny:
1. Instalacja i regulacja
Po dotarciu sprzętu do miejsca klienta, klient jest odpowiedzialny za rozpakowanie i rozmieszczenie sprzętu zgodnie z rysunkiem umieszczenia; i działa zgodnie z naszymi instrukcjami technicznymi dotyczącymi instalacji. Koszty personelu są ostatecznie ustalane.
2. Trening
Jesteśmy odpowiedzialni za oferowanie szkolenia technicznego użytkownikowi. Treści szkoleniowe obejmują strukturę i konserwację sprzętu, kontrolę i działanie sprzętu. Dzięki szkoleniom personel techniczny użytkowników może opanować biegłą biegłość w zakresie obsługi i konserwacji oraz poradzić sobie z ogólnymi problemami w czasie. Wyznaczymy wykwalifikowanego pracownika technicznego do wskazówek.
Kupujący może wysłać pracowników do naszej firmy w celu nauki.
3. Zapewnienie jakości
Gwarantujemy, że oferowane towary są fabrycznie nowe, nieużywane, z najnowszym wzornictwem i odpowiednim materiałem, a gwarantujemy, że specyfikacja urządzenia jest zgodna z umową.
Gwarantujemy, że linia osiągnie wskaźniki wydajności technicznej produktu w ciągu 5 dni po uruchomieniu, poprzez właściwe wskazówki dotyczące instalacji i uruchomienia.
Jesteśmy odpowiedzialni za uszkodzenie i uszkodzenie linii produkcyjnej spowodowane naszym projektem, technologią, produkcją, instalacją, regulacją i wadą materiałową itp., Które należą do naszej odpowiedzialności.
Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy po sprawdzeniu odbioru linii produkcyjnej. W przypadku rozbieżności między umeblowanym sprzętem w fabryce klienta a danym urządzeniem w umowie, użytkownicy mają prawo do przekazania księgi kontroli do działu prawnego w celu uzyskania odszkodowania od naszej firmy w okresie gwarancji na towary.
4. Gwarancja
Zaoferuj 12-miesięczny okres konserwacji na problem, który spowodował nasz projekt, produkcja i jakość materiału oraz zaoferuj odpowiednie części i skuteczną usługę za darmo z powyższych powodów. Będziemy oferować szerokie i korzystne wsparcie techniczne, po serwisowaniu przez cały czas po okresie gwarancyjnym.

Szczegóły kontaktu
Higee Machinery (Shanghai) Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: lotus.peng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Automatyczna maszyna do napełniania wodą

500ml Automatyczna maszyna do napełniania wodą Linia produkcyjna do butelkowania wody na małą skalę

5 galonów wiaderko do napełniania maszyną do napełniania wodą do napełniania butelek 20 litrów do butelkowania wody do butelek z ok

Maszyna do napełniania wodą butelkowaną czysta woda mineralna woda sodowa sprzęt do butelkowania roślin fabryka linii produkcyjnej monoblok

Maszyna do napełniania wodą mineralną 3-5l / 300 maszyn do napełniania i zamykania Bph 1800 kg

Napełniarka do napojów gazowanych

6 Maszyna do napełniania karbonizowaną głowicą soda / Maszyna do butelkowania napojów gazowanych

Szklana butelka Napełniana maszyna do napełniania napojów 1000 Bph Prędkość napełniania

Napełniarka gazowana do napojów bezalkoholowych, urządzenie do napełniania napojów gorącą wodą

330 ml napełniarka do butelek piwa, napełnianie i uszczelnianie czystej wody

Naklejka Maszyna do etykietowania

Dwustronnie etykieciarka do etykietowania butelek szamponu

Automatyczna etykieciarka do pakowania żywności Pvc może okrągłe etykietowanie butelek

Boczna maszyna do etykietowania butelek Automatyczna wysoka prędkość do plastikowego kubka

Gramofon Fiolka do etykietowania, maszyna do naklejania butelek 60 - 300 sztuk na minutę

Poprosić o wycenę

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Chiny dobry jakość Automatyczna maszyna do napełniania wodą dostawca. © 2018 - 2020 automatic-fillingmachine.com. All Rights Reserved.